Skystų chemijos produktų gabenimas autocisternomis

HEFAS specializuojasi skystų chemijos, naftos ir kitų skystų produktų pervežimo autocisternomis srityje. Chemijos ir naftos produktus gabename autocisternomis visoje Europos sąjungoje, Baltarusijoje ir Rusijoje. Savo klientams įmonė HEFAS siūlo skystų krovinių pristatymą nuosavomis autocisternomis, skirtomis gabenti skystus naftos ir chemijos produktus. Dirbame su didelėmis įmonėmis, chemijos pramonės gamybos ir perdirbimo įmonėmis, naftos gamintojais ir pardavėjais. Nuolatos rūpinamės teikiamų paslaugų kokybe.

 Jei Jums reikalingos Chemijos ir naftos produktų pervežimo paslaugos susisiekite su mumis!

Chemijos produktų pervežimas

Chemijos produktų pervežimas

Skystų chemijos produktų gabenimas autocisternomis

 Pervežami skysti produktai, tiek maistiniai, tiek cheminiai, gali būti skysti, klampūs, reikalaujantys temperatūros režimo ar priskirti kuriai nors pavojingumo klasei. Įmonės darbuotojai, turintys didelę krovinių pervežimo organizavimo patirtį, yra pasiruošę jums pasiūlyti optimalų jūsų poreikius ir mūsų galimybes atitinkantį krovinio gabenimo būdą ir maršrutą.

Bendrovės transporto priemonės pritaikytos gabenti pavojingus krovinius, aprūpintos visa pagal ADR taisykles reikalaujama įranga. Personalas yra apmokytas gabenti pavojingus krovinius, turi tai patvirtinančius sertifikatus.

Kita  rinka, kurioje dirba UAB HEFAS – Vokietija. Tai Europos sąjungos pramonės lyderė, kuri gamina begalę chemijos produktų. Didžioji dalis gaminamų produktų yra skirti užsienio rinkoms ir yra gabenami autocisternomis ir dažniausiai pasiekiamos autocisternomis.  Įvairi produkcija, tokia kaip polimerai, lateksas, įvairios rūgštys ar bazinės alyvos, tepalai nuolatos keliauja į Latvijos, Lietuvos, Baltarusijos ar Kaliningrado rinkas.

Be naftos produktų gabenimo iš Lietuvos ar chemijos produktų gabenimo iš Vokietijos, UAB HEFAS dirba su klientais, kurie renka ir eksportuoja atidirbtas alyvas autocisternomis iš Lietuvos, įmonėmis, kurios gamina techninį spiritą ar dyzelio bio priedus, bei gabena juos cheminėmis autocisternomis arba autocisternomis skirtomis skystų produktų gabenimui į įvairias Europos Sąjungos šalis.

Daugiau apie mūsų paslaugas galite sužinoti čia >>