Skysti kroviniai

Skystų krovinių gabenimas autocisternomis – UAB HEFAS gabena skystus maisto, chemijos, naftos ir kitus produktus, kurių pervežimui reikalingos autocisternos. ADR kroviniai, skysti kroviniai, naftos ir chemijos produktų pervežimas. Įmonė HEFAS teikia visas paslaugas, susijusias su skystų krovinių gabenimu, logistika. Savo klientams siūlome įvairius sprendimus, kai krovinio pervežimui reikalinga autocisterna ar konteineris skirstas skystiems produktams.

Chemijos produktų pervežimas

Chemijos produktų pervežimas

Pavojingų krovinių (ADR) grupei galima priskirti krovinius, kurie vežimo arba saugojimo metu gali tapti: susirgimų, apsinuodijimų, žmonių ir gyvulių apdegimų, sprogimo, gaisro priežastimi, taip pat sukelti kitų krovinių, riedmenų, statinių ir įrenginių gedimą, užteršti aplinką. Tokių krovinių vežimas  ir saugojimas reikalauja atitinkamų atsargumo priemonių laikymosi. Mes  pasirūpiname, kad transporto priemonės būtų  specialiai pritaikytos  pavojingų krovinių gabenimui. Vairuotojai  periodiškai išklauso specialų kursą bei turi atitinkamus pažymėjimus. Turime patirtį įvairiausių pavojingų krovinių gabenimo srityje: nuo maisto  pramonės prekių iki chemijos produktų.

Skystiems produktams gabenti skirtomis autocisternomis gabename tokius produktus kaip: aviacinis kuras , dyzelinis kuras – biodyzelinas, benzinas, glicerinas, panaudotus atidirbtus tepalus, bazinę alyvą, klijus, lateksą, įvairias rūgštis, kitus naftos produktus ir chemijos produktus Jums. Skystiems produktams gabenti skirtos transporto priemonės atitinka visus pavojingų krovinių vežimo reikalavimus, atsakingi ir sąžiningi darbuotojai, profesionali paslauga, visą tai siūlome Jums.

Savo klientams siūlome tik aukščiausio lygio paslaugas gabenant pavojingus ir skystus naftos, bei chemijos produktus autocisternomis. Ilgametė patirtis dirbant su didžiausiais Europos chemijos produktų gamintojais, nuolatos atnaujinamas vilkikų ir autocisternų parkas, įvairūs saugos ir ADR mokymai personalui, aukščiausio lygio kontrolė – visa tai siūlome savo klientams.

ADR autocisternos ir cisterniniai (tank) konteineriai. UAB HEFAS turimos autocisternos ir tank konteineriai atitinka ADR reikalavimų tipus FL bei AT ir gali gabenti toliau nurodytų Pavojingų krovinių klasių krovinius: 3, 4.1, 5.1, 6.1, 8, 9. Visos termoizoliuotos autocisternos apsaugo birius ir skystus krovinius nuo nepageidautino aplinkos poveikio bei temperatūros svyravimų transportavimo metu.

Skysti kroviniaiĮmonės UAB HEFAS autocisternos yra  termiškai izoliuotos, sudarytos iš kelių atskirų sekcijų, kurios leidžia vežti skirtingų rūšių produktus tuo pačiu metu;  turi pašildymo sistemas, kurios suteikia galimybę palaikyti krovinių temperatūras pervežimo metu;  gali vežti pavojingus (ADR) krovinius: brendį, spiritą ir kt.;  turi siurblius, kurių pagalba galima greitai pakrauti bei iškrauti vežamus krovinius; metrologiškai patikrintos, turi Valstybinės metrologijos tarnybos išduotas kalibravimo lenteles. Tarptautinis skystų maistinių krovinių vežimas iš Pabaltijo šalių į Vakarų Europą bei iš Vakarų Europos šalių į Pabaltijo, NVS šalis bei skystų krovinių pervežimas tarp Vakarų Europos šalių.