Paslaugos

 1. Chemijos produktų gabenimas
  Chemijos produktų gabenimas – sudėtingas ir pavojingas procesas, todėl turi būti patikėtas į profesionalias rankas. UAB HEFAS specializuojasi chemijos produktų gabenimo srityje. Šis procesas reikalauja itin daug atsakomybės ir techninio išprusimo. Chemijos produktai pasižymi įvairiomis savybėmis, kurios gali būti kenksmingos žmogui ir aplinkai, todėl labai svarbu tinkamai parinkti indą, kuriame produktas bus gabenamas, žinoti visas smulkmenas, kurių turi laikytis chemijos produktus gabenantis vairuotojas. Autocisternos, gabenančios chemijos produktus, turi turėti tam tinkamą ir pritaikytą įrangą, aptarnaujantis personalas turi būti atestuotas ir išmanyti savo darbą. Savo klientams siūlome savo ir savo partnerių transportą, kurį sudaro cheminės autocisternos, skirtos gabenti ADR produktus, tokius kaip: sieros rūgštys, druskos, alyvos, cheminės atliekos, alkoholiai, peroksidai, pesticidai, etanolis, ir kiti agresyvūs chemijos produktai. Taip pat cheminėmis autocisternomis ir konteineriais gabename ne tokius agresyvius produktus, kaip lateksas, parafinas, bazinė alyva. Nesvarbu, ar jūs norite pervežti produktą, kuris priskiriamas prie pavojingo krovinio ar tiesiog kitą skystą krovinį – UAB HEFAS komanda užtikrins saugų ir profesionalų logistikos sprendimą.
 2. Naftos produktų gabenimas
  Naftos produktų gabenimui yra naudojamos specialios autocisternos, kuriomis gabenamas benzinas ir dyzelis ar aviacinis kuras. UAB HEFAS gali pasiūlyti naftos produktų gabenimo autocisternomis paslaugas Lietuvoje ir užsienyje. Naftos produktus gabenančios autocisternos atitinka visus Lietuvoje ir užsienyje numatytus techninius reikalavimus, ADR krovinių gabenimo taisykles. Mūsų komandos turima patirtis šioje srityje, padės parinkti jums reikiamą transportą ir suorganizuos reikiamo produkto pervežimą. Mūsų ir partnerių turimas transporto kiekis leidžia dirbti su didelėmis kompanijomis ir pilnai aprūpinti reikiamu transportu. Dirbame tik su patikrintais partneriais ir garantuojame aukštą atliekamos paslaugos kokybę.
 3. Maisto produktų gabenimas
  UAB HEFAS gabena skystus maisto produktus autocisternomis ir konteineriais Lietuvoje, Europos Sąjungoje, Rusijoje, Baltarusijoje. Dirbame su įmonėmis, kurių sėkmingai ekonominei veiklai užtikrinti būtina nepertraukiama maisto produktų tiekimo grandinė. Maistinės autocisternos pritaikytos gabenti daugelį maisto produktų tokių kaip: rapsų, saulėgrąžų, sojų, kokoso, linų ar kitus aliejus, įvairius sirupus, sulčių koncentratus, šokoladą, sidrą, vyną ar alkoholį. Daugelis siūlomo transporto atitinka aukščiausio lygio keliamus reikalavimus, techninė įranga užtikrina saugų maisto produktų gabenimą. Jei jūs norite pervežti maisto produktus autocisternomis, kreipkitės į mus ir mes jums pasiūlysime geriausią logistikos sprendimą. UAB HEFAS gabena ir tokius maisto produktus, kurie klasifikuojami kaip ADR produktai ir kuriuos gabenti reikalinga specialios autocisternos ar konteineriai.
 4. Birių krovinių gabenimas
  UAB HEFAS gali pasiūlyti, gabenant birius krovinius, specialiai tam pritaikytas autocisternas. Mūsų įmonės personalas parinks jums reikiamą autocisterną, dar kitaip vadinamą silo cisterna ir pristatys krovinį į reikiamą vietą. Birius krovinius gabenantys vilkikai yra aprūpinti kompresoriais ir gali krovinį iškrauti į talpyklas. Savo klientams siūlome tik techniškai tvarkingas autocisternas birioms medžiagoms. Susisiekite su mumis, jei jūs norite pervežti birų krovinį ir mes pateiksime komercinį pasiūlymą.
 5. Dujų gabenimas
  UAB HEFAS savo klientams siūlo dujų gabenimo paslaugas. Autocisternomis galime gabenti krovinius Europos sąjungos, Rusijos ir Baltarusijos regionuose. Dujoms skirtos autocisternos atitinka visus keliamus šios srities reikalavimus.
 6. Ekspedijavimas
  Viena iš UAB HEFAS ekonominės veiklos sričių yra ekspedijavimas. Dirbame su daugeliu Lietuvos, Europos, Rusijos ir Baltarusijos įmonių, kurios užsiima krovinių gabenimu autocisternomis. Turima patirtis ir darbas su partneriais leidžia mūsų klientams pasiūlyti tik tas įmones, kurios jau eilę metų veikia šioje srityje, yra apsidraudę savo veiklą ir transportą, bei turi gerą vardą rinkoje. Jei norite sužinoti gabenimo tarifus ar ieškote darbo jūsų turimam transportui ( cheminėms autocisternoms, naftos produktams skirtoms autocisternoms ar kitoms autocisternoms, bei konteineriams), kreipkitės į UAB HEFAS ir mes pasiūlysime darbą jūsų transportui. Garantuojame aukštą paslaugos kokybę ir laiku pristatytus krovinius.