Chemijos produktų pervežimas

HEFAS specializuojasi skystų chemijos, naftos ir kitų skystų produktų pervežimo autocisternomis srityje. Chemijos ir naftos produktus gabename autocisternomis visoje Europos sąjungoje, Baltarusijoje ir Rusijoje. Savo klientams įmonė HEFAS siūlo skystų krovinių pristatymą nuosavomis autocisternomis, skirtomis gabenti skystus naftos ir chemijos produktus. Dirbame su didelėmis įmonėmis, chemijos pramonės gamybos ir perdirbimo įmonėmis, naftos gamintojais ir pardavėjais. Nuolatos rūpinamės teikiamų paslaugų kokybe.

Skysti chemijos ir naftos produktai gabenami autocisternomis, skirtomis vežti produktus atitinkančius ADR klases: 3, 4.1, 4.3, 5, 6.1, 8, 9.  Naftos produktų, cheminių produktų ir kitų skysčių gabenimas reikalauja itin daug žinių ir būtina apdoroti labai daug informacijos. UAB HEFAS skiria daug laiko ir lėšų personalo mokymams, transporto priemonių priežiūrai, glaudžiai bendradarbiauja su VKTI tam, kad jūsų skystas krovinys būtų gabenamas ne tik greitai, bet ir saugiai, laikantis visų skystų krovinių gabenimo taisyklių. Naftos produktų, cheminių produktų ir kitų skysčių gabenimas reikalauja itin daug žinių ir būtina apdoroti labai daug informacijos. UAB HEFAS skiria daug laiko ir lėšų personalo mokymams, transporto priemonių priežiūrai, glaudžiai bendradarbiauja su VKTI tam, kad jūsų krovinys būtų gabenamas ne tik greitai, bet ir saugiai, laikantis visų skystų krovinių gabenimo taisyklių.

Chemijos produktų pervežimas

Chemijos produktų pervežimas

Rinkoje nuolatos didėja poreikis gabenti skystus krovinius autocisternomis. Auga paklausa chemijos ir naftos produktų pervežimui. UAB  HEFAS orientuojasi į skystų krovinių, tokių kaip dyzelio  ar benzino gabenimą į Lenkijos, Čekijos ar Vokietijos rinkas. Pastaruosius 7 metus Lenkijos rinka kiekvienais metais importuojasi apie 3 mln. tonų dyzelio. Lenkijos naftos pramonė nuolat modernizuoja savo įrengimus ir perdirbimo gamyklų  pajėgumai didėja, tačiau didėja ir vartojimas. Ta pati tendencija išlikusi jau eilę metų. Taigi galima teigti, kad Lenkija yra dyzelio ir benzino importuotoja. Ta pati situacija yra ir su kitomis rinkomis, tokiomis kaip Čekija ar Vokietija. Pagrindiniai importuotojai į Lenkiją yra ES narės Vokietija, Lietuva ir Latvija, bei ne Europos sąjungos narė Baltarusija. Kadangi Baltarusija nėra Europos sąjungos narė, o  importas iš Baltarusijos į Lenkiją yra komplikuotas, todėl nemažą dyzelio ir benzino importo autocisternomis skirtomis skysčiams gabenti  į Lenkijos rinka dalį užima Lietuva, kuri per metus autocisternomis importuoja apie 550.000 tonų dyzelio. Taigi per mėnesį vidutiniškai iš Lietuvos išvežama 45.000 tonų dyzelio autocisternomis skirtomis skystų produktų gabenimui. Visas importas į Lenkiją vyksta autocisternomis iš Lietuvos teritorijoje veikiančių naftos produktų akcizinių sandėlių. Taigi visam skystų naftos ar chemijos produktų pervežimui UAB HEFAS gali pasiūlyti autocisternas, pritaikytas transportuoti skystus krovinius autocisternomis, tokius kaip naftos ir chemijos produktai.

Kita  rinka, kurioje dirba UAB HEFAS – Vokietija. Tai Europos sąjungos pramonės lyderė, kuri gamina begalę chemijos produktų. Didžioji dalis gaminamų produktų yra skirti užsienio rinkoms ir yra gabenami autocisternomis ir dažniausiai pasiekiamos autocisternomis.  Įvairi produkcija, tokia kaip polimerai, lateksas, įvairios rūgštys ar bazinės alyvos, tepalai nuolatos keliauja į Latvijos, Lietuvos, Baltarusijos ar Kaliningrado rinkas.

Be naftos produktų gabenimo iš Lietuvos ar chemijos produktų gabenimo iš Vokietijos, UAB HEFAS dirba su klientais, kurie renka ir eksportuoja atidirbtas alyvas autocisternomis iš Lietuvos, įmonėmis, kurios gamina techninį spiritą ar dyzelio bio priedus, bei gabena juos cheminėmis autocisternomis arba autocisternomis skirtomis skystų produktų gabenimui į įvairias Europos Sąjungos šalis.