Apie mus

Mes

UAB HEFAS – lietuviško kapitalo įmonė, įkurta 2009 metais, kuri specializuojasi skystų krovinių gabenimo srityje. Įmonė krovinių gabenimą vykdo visoje Europos Sąjungos teritorijoje, taip pat orientuojasi į Rusijos ir Baltarusijos rinkas. Savo klientams siūlome skystų krovinių gabenimo  autocisternomis, puspriekabėmis cisternomis ir konteineriais paslaugas. Tikime, kad kokybiškas ir aukščiausio lygio paslaugas gali suteikti tik kvalifikuotas ir laimingas personalas, todėl įmonės daug dėmesio skiria darbuotojų kvalifikacijos tobulinimui, lavinimui, bei investuoja į mokymus. Standartizuota ir atsakinga vadyba – sėkmingas ryšys su klientu.

Mūsų komanda

UAB HEFAS komandą sudaro aukščiausio lygio savo srities specialistai, logistikos srityje dirbantys ilgus metus, todėl savo klientams drąsiai galime garantuoti kokybišką paslaugą. Suprantame ir atsakingai vertiname tai, kad skystų krovinių gabenimas autocisternomis, o ypač pavojingų krovinių gabenimas, didelės profesinės kompetencijos reikalaujantis procesas. Todėl pagrindinis mūsų tikslas – kiekviename žingsnyje išlikti šios srities profesionalais. Vertiname ilgalaikius santykius ne tik su klientais bet ir su darbuotojais, todėl stengiamės, kad kiekvienas mūsų komandos narys turėtų galimybę tobulėti ir kilti karjeros laiptais. Tikime, kad kiekvieno darbuotojo asmeninė kompetencija ir asmeninė atsakomybė padeda išlikti rinkos lyderiais ir teikti aukšto lygio skystų krovinių gabenimo autocisternomis paslaugas.

Gavus užsakymą, pervežti skystą ar pavojingą produktą autocisterna ar konteineriu, mūsų įmonės personalas parinks reikiamą tarą pagal chemines produkto charakteristikas, analitiškai įvertins krovinio pervežimo galimybes, bei užtikrins sklandų krovinio pristatymą laiku.

Jūsų verslas

Skystų krovinių, naftos produktų bei maisto pramonės produktų gabenimas autocisternomis ar konteineriais yra sudėtingas ir atsakingas procesas. Pakraunant, gabenant ar iškraunant skysčius dažnai susiduriame su tokiais klausimais, kaip tinkamas autocisternos parinkimas, teisingos transportavimo sąlygos, ženklinimas, temperatūros ar slėgio palaikymas, papildomi ADR reikalavimai, sekcijų skaičius ar begalė kitų klausimų, kuriuos mūsų darbuotojų komanda sprendžia kiekvieną dieną. Naftos gamyklos ar naftos bazės, chemijos pramonės gamyklos ar įmonės prekiaujančios skystais naftos, chemijos bei maisto produktais – mūsų klientai. Jei jūsų įmonės ekonominei veiklai užtikrinti reikalingas krovinio pervežimas autocisterna ar konteineriu, mes galime Jums padėti ir prisiimti atsakomybę už kokybišką paslaugos atlikimą.

Neteikiame pirmenybės kainai, esame sąžiningi ir suprantame, kad kvalifikuota bei aukštos kokybės paslauga turi savo kainą. Visada galime užtikrinti aukščiausią paslaugos kokybę, kas leidžia pirmauti klientų tarpe.

Bendradarbiavimas

Norime Jums pasiūlyti savo paslaugas gabenant skystus produktus autocisternomis ir konteineriais, bei tapti mūsų partneriais, pasirašant ilgalaikio bendradarbiavimo sutartį. Mes nuolatos dirbame su produkcijos gamintojais, logistikos kompanijomis, ekspedijavimo įmonėmis ir transporto įmonėmis. Puikiai išmanome transporto rinką, galime pasiūlyti tinkamas paslaugas jūsų verslui. Susisiekite su mumis ir mes pateiksime visą jus dominančia informaciją, atliksime kainų skaičiavimus, įvertinsime galimybes ir padėsime jūsų verslui sėkmingai augti.

Misija ir vizija.

UAB HEFAS įkurta tam, kad apjungtų visus Europos ir NVS šalių naftos pramonės ir chemijos pramonės gamintojus, pardavėjus, pirkėjus bei vežėjus į vieną visumą ir jų kasdieninėje ekonominėje veikloje taptų neatskiriama dalimi. Įmonės veikla – skystų krovinių  gabenimas autocisternomis ir konteineriais. Profesionalumas, atsakingumas, veržlumas ir progresyvus mąstymas – priemonės, kuriomis užtikriname savo, kaip įmonės veiklą. Nuolatos augame, tobulėjame ir siekiame įsitvirtinti Lietuvos, Europos, Rusijos ir Baltarusijos rinkose. Iš savo konkurentų išsiskiriame kitokiu požiūriu į skystų krovinių gabenimo veiklą. Aukšta darbo procesų kokybė, profesionalus ir atsakingas personalas, nuolatinis judėjimas pirmyn savo klientams siūlant vis tobulesnius logistikos sprendimus. Nesvarbu, ar esate didelis chemijos pramonės koncernas, ar įmonė, prekiaujanti maisto ar chemijos produktais, mes siekiame tapti jūsų ilgalaikiu partneriu. UAB HEFAS siekia  tapti patraukliausia Lietuvos rinkos įmone, gabenančia skystus krovinius, įsitvirtinti užsienio rinkose ir nuolatos judėti į priekį, užtikrinant aukščiausio lygio logistikos sprendimus bei naudą klientams